Білецьківський сільський будинок культури!

Приміщення Білецьківського сільського будинку культури  збудоване в 1960 році. Це одноповерхова будівля  загальною площею  422м2:
-         глядацька зала на 300 місць   200 м2;
-         фойє  47м2, де проводиться урочиста реєстрація шлюбу;
-         кабінет директора та художнього керівника   20 м2;
-        спортивна кімната  20 м2;
-         «Українська світлиця»   17 м2,  оформлена у народному стилі – оздоблена рушниками, скатертинами, серветками. Зібрано глиняний посуд, прядка і хатнє начиння.
Будинок культури опалюється, тому в ньому тепло та затишно навіть взимку.

Робота Білецьківського сільського будинку культури спрямована на відродження,  популяризацію народних традицій, звичаїв та обрядів, розвиток народної творчості, організацію змістовного дозвілля сільського населення.

Згідно з планами роботи будинку культури  проводяться заходи до державних, календарних та обрядових  свят.

Велика увага приділяється патріотичному вихованню підростаючого покоління. Щороку до Дня Перемоги проходять мітинги – реквієми, зустрічі з ветеранами Другої світової війни.

Особливою популярністю серед сільського населення користується День села, на якому вшановуються найстарші та наймолодші жителі села, ювіляри подружнього життя, багатодітні родини.

Організація дозвілля дітей та молоді є одним з основних напрямків роботи  будинку культури – центру дозвілля, де діти та молодь мають змогу розвивати свої творчі здібності. C:\Users\User\Desktop\Новая папка (2)\DSC_0190.jpg

У Білецьківському  будинку культури  працюють гуртки, покликані розвивати таланти молоді і з радістю демонструвати їх для жителів села під час усіх заходів:

·    сольного співу
·    вокальний