Білецьківська Рада

www.biletskivska-silrada.gov.ua

Моє село, моя колиска, 
Моє дитинство, моє життя! 
Мій рідний край, моя молитва 
Про тебе лине в майбуття.

Численна громада Білецьківської сільської ради  25 та 27 листопада відзначала 73 річницю визволення від фашистських загарбників.

Короваєм на вишитому рушнику в приміщеннях Білецьківського сільського будинку культури та Чечелівського сільського клубу зустрічали земляків та гостей з Білецьківки, Чечелева, Маламівки, Підгірного, Буртів, Старої Білецьківки та Новоселівки. Сцени клубів були по-святковому прикрашені, на стінах – вишиті народними майстринями вироби, знімки святкування визначних подій на території села.  Людей на свято прийшло стільки, що яблуку ніде було впасти. Ще б пак, адже  сільський голова Самойлюк Анна Василівна, завідуючі клубів  Людмила Сорока, Світлана Міщенко та активна громада сільради доклали чимало зусиль, щоб догодити односельцям та гідно провести свято. Грамотами відзначили ветеранів спорту, молодих спортсменів та учасників художньої самодіяльності. Слова подяки висловили людям, які прославляють наш  рідний край і є гордістю нашої громади.  Тому атмосфера свята була просякнута піднесеним настроєм,  почуттям гордості, духовної єдності та злагоди громади.

Святкових концертів люди чекали з особливим нетерпінням, бо їх діти, родичі і вони самі безпосередньо брали участь в них. Шквал аплодисментів викликали виступи вокального ансамблю клубу села Чечелеве «Чечеляночка» новоствореного фольклорного колективу Білецьківського СБКта школярів команди КВН «Барбара Стрейзенд», «Інфузорія туфелька» Білецьківського НВК під керівництвом Донцової Т. В., постановка української народної казки «Язиката Хвеська» під керівництвом Ванжули О.І. у виконанні учнів 9-го класу Білецьківського НВК, танцювальних колективів «Веселка» та «Мрія», бальний танець Шаповал Аріни з партнером, вокалістів Олександра Левицького, Людмили Кондрук, Віталіни Вязнікової, Вікторії Сопільняк,  Яни Циганок,  Поліни Орленко, Валерії Возної, Тетяни Шабель, Валерії Закопай,  Катерини Корецької та Карини Коршенко.

А підтримували святковий настрій смачні пахощі домашньої випічки,  виготовленої нашими господинями. У фойє клубних закладів пригощали ще й  кашею, варениками, дерунами та гречаниками зі сметаною і всякою домашньою смакотою.   Організатори чудового свята вдячні жителям села за теплу атмосферу, щирі оплески, за активну участь, гостям – за подарунки, а спонсорам (Щербині Ю. С., Гончар А.О., Галінському В.О., Кравченку С.В., Анацькому О.М., Онищенку М.В., Криві О.О., Юн З.В., Герасименко Р.І., Максимовій Н.І.та Білецьківській сільській раді) – за матеріальну підтримку.  Всі ми надіємось, що гарна традиція святкування Дня села і надалі збиратиме у дружньому колі великої сільської громади всі сім’ї й родини, юних і дорослих жителів Білецьківської сільської ради, радуватиме творчістю земляків і спонукатиме до нових приємних подій.