Білецьківська Рада

www.biletskivska-silrada.gov.ua

Ми завжди разом – і в цьому запорука успіху

Так і говорили наші пращури і в значенні цих слів закладено основу України. Бо ж тільки разом, гуртом, постійно і послідовно  крок за кроком до покращення, до процвітання… І про це всі повинні знати, надихатись цим і тому наш вірний друг газета  «Перемога» завжди поруч.

Всі плани та старання громади щодо покращення інфраструктури та розвиток території, наші досягнення ми систематично оприлюднюємо та прислухаємося до відгуків і побажань людей.  За 7 місяців цього року ми вже можемо розповісти про результати спільної роботи всієї громади Білецьківської сільської ради. Зокрема: введено в експлуатацію вуличне освітлення в с. Підгірне, збудовано вуличне освітлення в с. Стара Білецьківка, розпочато будівництво вуличного освітлення в с. Маламівка, в перспективі продовження будівництва вуличного освітлення в с. Білецьківка та с. Чечелеве. Проведено грейдерування доріг сіл сільської ради. Також сільською радою планується провести капітальний ремонт дороги по вулиці Першотравневій в с. Чечелеве та поточні ремонти доріг по вулиці Сосновій, Андрія Первозванного, Левітана, Нова, Дружби, Гоголя, Горького, Кірова в с. Чечелеве; по вулиці Шкільній с. Маламівка, по вулиці Колгоспна, Степова с. Білецьківка, по вулиці Залізнична с. Бурти та по вулиці Малиновій с. Стара Білецьківка, а також проведення поточного ремонту дороги по вулиці Гагаріна, Соборна с. Чечелеве, яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, а обслуговується Полтавським автодором.

Незважаючи на те, що дорога по вулицях Соборній та Гагаріна с. Чечелеве належить Службі автомобільних доріг, на її капітальний ремонт коштів у них немає. Сільська рада може виділити як співфінансування приблизно 1/10 частину потрібної суми на частковий  поточний ремонт даної дороги. Тому громадою було вирішено і зараз планується провести громадський суботник по тимчасовому ремонту дороги вулиць Соборна та Гагаріна в с. Чечелеве.

Приємно зазначити, що для Білецьківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини придбано меблі та обладнання, а нещодавно завдяки зусиллям громади та депутатського корпусу сільської ради придбано нове і вкрай необхідне обладнання для лабораторії, адже для попередження і ефективного лікування захворювань  в першу чергу необхідно робити аналізи.  В найближчій  перспективі планується в цьому році провести ремонт даху Новоселівського та Буртівського  ФАпів, планується будівництво пандусів  у Білецьківському сільському будинку культури та Чечелевському сільському клубі.

З метою покращення рівня освіти, умов навчання наших дітей  громадою сільської ради постійно підтримується освітня галузь, а саме: з бюджету сільської ради виділено кошти на матеріальне забезпечення класу,  який буде працювати за типовим навчальним планом, навчальною програмою та навчальним методичним забезпеченням чинними в межах науково педагогічного проекту «Інтелект України». Також виділено кошти для фінансування навчальних посібників для цього класу.

Нещодавно проведено утеплення фасаду приміщення  Білецьківської сільської ради та планується виготовлення проектно-кошторисної документації на благоустрій земельної ділянки прилеглої до адмінбудинку Білецьківської сільської ради. Адже, приємно, коли головна будівля села має такий привабливий вигляд.

А ще хочемо зазначити, що велика частина людей нашої громади є справжніми християнами, віруючими людьми, бо знаємо: тільки з Божого благословіння можна почати і закінчити всі добрі справи. Тому релігійним громадам з бюджету сільської ради була  надана фінансова допомога  на їх підтримку.

Та, найбільшим  скарбом  нашої громади є діти – наше майбутнє.

Актив громади замислився над тим, де проводити дозвілля малечі, і якомога більше отримати увагу батьків. Таким місцем є ігровий майданчик. Ігровий майданчик - місцевий острівець дитячого відпочинку, веселощів і сміху, туди зможе прийти кожна дитина. Скільки задоволення він забезпечує для дітей різного віку. Якщо копнути глибше, ви виявите, що ігрові майданчики забезпечують не тільки задоволення і розваги, але вони також надають можливості для дітей вчитися, розвиватися і стимулювати розвиток нових навичок. На ігрових майданчиках діти вирішують нові завдання, використовуючи різні свої здібності, оцінюють ризики, вигоди, використовують наполегливість і рішучість. Також це забезпечує арену для дітей, щоб поспілкуватися зі своїми однолітками, побудувати міжособистісні відносини, такі як спільне користування та спільну роботу. Майданчики  забезпечують захоплюючі можливості для розвитку впевненості дітей в собі, та їх творче процвітання. Ігри на відкритому повітрі дозволяють дітям отримати такого необхідного свіжого повітря і фізичної активності. І виконавчий комітет Білецьківської сільської ради разом з депутатами Білецьківської сільської ради вирішили побудувати дитячий майданчик в с. Білецьківка по вул. Центральній, 330 в районі Білецьківського будинку культури. Сьогоднішнє підростаюче покоління – це майбутня основа нашої держави і суспільства. Багато в чому від того, яке дитинство буде у дітей, залежить майбутнє країни в цілому. Забезпечивши дітям щасливе дитинство сьогодні, ми, дорослі, забезпечуємо їм гідне життя на майбутнє. Ми думаємо, що дитячий майданчик буде головним нашим центром відпочинку, рухливих ігор, свят, змагань, прогулянок. Ми будемо ростити спритних, сильних, здорових дітей.

Спершу представники підрядної організації обгородили дитячий майданчик  бетонним забором для безпеки діточок, так як даний майданчик знаходиться біля проїжджої вулиці Центральна. Потім вони почали  викорчовувати пні, а згодом  вся площа буде засипана щебенем та  покладена тротуарна плитка- ПАРКЕТ і так далі,  аж до встановлення різних розважальних атракціонів, лавок зі спинкою та обов’язково урни для сміття.

Збереження і роботу об'єкту забезпечать мешканці вул. Центральної. Активним членом виконавчого комітету Білецьківської сільської ради є Гончар Галина Олександрівна, яка стала головним ініціатором цієї ідеї і даного проекту. Один з перших теоретиків фізичної культури П.Ф. Лесгафт визначав ігри дітей як вправи, що готують до великого життя. Робота з піском, глиною, будматеріалом, ігри з м'ячем, біг з сачком, згрібання снігу, копання ямок, легкі фізичні вправи – все це розвиває м'язи, привчає до витривалості і приносить дитині багато радості. Під час гри у дітей виробляються нові умовні рефлекси, навики, уміння, розвивається зір, увага, спритність, наполегливість, гра допомагає дитині краще ознайомитися з природою, з довкіллям. Гра - дорога до пізнання світу, в якому ми живемо і який покликані змінити. Тому дорослі повинні піклуватися про те, щоб на вулицях Білецьківської сільської ради в усіх семи селах Чечелеве, Маламівка, Пігірне, Білецьківка, Бурти, Новоселівка, Стара Білецьківка були організовані майданчики для дітей, обладнані необхідними для дитячих ігор спорудами (гірки, пісочниці, гойдалки та ін.). Сьогодні дитячі майданчики повинні стати не лише елементом виховання здорового суспільства, але й прекрасним доповненням атмосфери  села. Різнокольорові дитячі майданчики і веселий безтурботний, завзятий дитячий сміх – гідна альтернатива похмурим, сірим будням.

Наступний проект будівництва дитячого майданчика буде в с.Чечелеве. Тож, плануймо та  працюймо разом!!!

Виконавчий комітет Білецьківської сільської ради