ЗАПРОШУЄМО ДО НАС НА ГОСТИНУ-ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПОЛУНИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК

"Білецьківський край-полуничний рай" !

Буде весело ,смачно і корисно! Ви не пожалкуєте!

ПОЛУНИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК

Все більшого інтересу в Україні та і у всьому світі набуває формат відпочинку Staycation ("відпочинок вдома" ). Це пов"язано з погіршенням матеріального стану та із загостренням тероризму у світі. І все більше людей не можуть з фінансових причин або просто бояться їхати в далекі подорожі. Але (і що нас радує!) відпочинок в Україні ,сільський зелений туризм та агротуризм  все більше стає "модним" і користується попитом завдяки популяризації і розвитку цього виду відпочинку..

Ми, команда однодумців і фахівців, фанатів сільського зеленого туризму, маємо чималенький досвід роботи в даному напрямку. Це і щоденно-діючі міні-програми і тематичні фестивалі, майстер-класи, еко-пікніки,етносвята і обрядодії - одним словом - гостинність по-полтавськи!

Мета фестивалю-пробудити живий інтерес до історичного та духовного спадку білецьківської території , залучення її до туристичних маршрутів та об’єктів культурної спадщини України, націлити зусилля громади на розвиток альтернативних способів організації відпочинку для сім`ї та молоді,поєднавши автентичні, екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, освітні, виставкові та інші культурно-просвітницькі інструменти.

Фестиваль спрямований на популяризацію культурно-історичних земель білецьківської території,на розвиток сільського зеленого туризму та агротуризму ,зокрема на формат "відпочинок вдома" (Staycation) , на відрождення традицій спільного гуляння,на впровадження принципів локаворського руху, на популяризацію Полтавщини,як сприятливого туристичного регіону , центру народної гастрономії та органічної їжі .

В ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ:

пізнавально-розважальна програма ,в якій:

-полуничний карнавал;

-виступи народних музик,фольклорних колективів та молодіжних гуртів;

-майстер-класи із приготування страв з полуницею( від компотів ,вареників до борщу з полуницями);

-реконструкція українського весілля в етно та еко традиціях;

-веселі змагання,конкурси,ігри та розваги в зонах народних ігор та популярних атракціонів;

-театр тантамаресок та ростових ляльок;

-ярмарок виробів місцевих майстрів та майстер-класи з народних ремесел(гончарства,ковальства,лозоплетіння,рогозоплетіння,вінкоплетіння ,створення етно-ляльок та іграшок з дерева,тканини,соломи,трави та ін..):

-ярмарок натуральних сільських продуктів;

-виставка-продаж посадкового матеріалу найрізноманітніших сортів полуниці та рекомендації від наукових фахівців та бабусь-господинь по вирощуванню цілющої ягоди;

-козацькі забави;

-контактна ферма свійських тварин та фешн-шоу на пташиному дворі;

-салон краси на пагорбі;

-дискотека під відкритим небом;

-фотосесії;

-лотереї,призи,подарунки;

-дегустація домашнього вина,наливок,медовухи з полуниці;

- гостинне частування стравами української кухні!

Дресс-код- веселий настрій,українське вбрання або хоча б його елементи .

Місце проведення-БІЛЕЦЬКІВСЬКА ТОЛОКА (с. Білецьківка,Кременчуцького р-ну,Полтавської обл.,район Павлишської розвилки) -10 км від центру м.Кременчука.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ-11 червня,святкове відкриття фестивалю о 10.00.

Вхід на фестиваль безкоштовний.

Подробиці дізнавайтеся за тел.096 002 64 23 або 050 189 77 64 .Координатор-Михайлова Надія Іванівна.

Більше інформації про фестиваль на сторінці в ФБ https://www.facebook.com/Фестиваль-Ярмарок-Білецьківський-Край-Полуничний-РАЙ-991515377568202/?pnref=story

і тут https://www.facebook.com/Country-House-Сільська-Хатинка-1696679257220747/?fref=ts