"Білецьківськi плавнi"

Слава Богу в Україні є справжні патріоти, чесні, достойні громадяни, які люблять і шанують Україну!!! Громада Білецьківської сільської ради висловлює безмежну вдячність УКРОПУ (Українське об’єднання укроп) в особі Чечеля Валерія Юрійовича депутата  Полтавської обласної ради від Кременчуцького району за те, що вони є, і в такий нелегкий час, коли всі політичні сили страждають дешевим популізмом і гноблять український народ, прикриваючись ширмою співчуття до простих людей і думають, що таким чином заробили собі «бали» перед громадянами України,! справжні патріоти діють, вони з народом!!!

С Л А В А    У К Р А Ї Н І !!!

26 квітня 2017 року відбулась п’ятнадцята сесія сьомого скликання Полтавської обласної ради на якій була присутня громада Білецьківської сільскої ради в кількості 40 чоловік. На даній сесії повинно було розглядатися питання «Білецьківських плавень», а саме рішення «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради
третього скликання «Про організацію регіонального ландшафтного парку
"Кременчуцькі плавні" та затвердження проекту його створення» від 12 липня 2001 року» в якому обласна рада вирішила:

1. Внести такі зміни до рішення вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради третього скликання «Про організацію регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні" та - затвердження проекту його створення» від 12 липня 2001 року (далі - рішення):

1.1.    Доповнити пункт перший рішення абзацом:

«На підставі статті 23, частини третьої статті 53 Закону України "Про природно - заповідний фонд України", засновником регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні" є Полтавська обласна рада».

1.2.    Доповнити рішення пунктами 3.1., 3.2., 3.3., 3.4. такого змісту:

«3.1. Рекомендувати Кременчуцькій районній державній адміністрації:

а)       вийти із складу засновників регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні ”:

б) реорганізувати юридичну особу "Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні» {Ідентифікаційний код 26089687) шляхом перетворення з організаційно-правової форми за КОПФГ "425. Державна організація (установа, заклад) на організаційно-правову форму за КОПФГ "430. Комунальна організація (установа, заклад), з переданням усього майна, усіх прав та обов'язків попередньої юридичної особи.

3.2.   Полтавській обласній раді після закінчення строку заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи "Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні», що перетворюється (частина п’ята статті 105 Цивільного кодексу України), утворити комунальну організацію (установу, заклад) шляхом перетворення з організаційно-правової форми за КОПФГ "425. Державна організація (установа, заклад) на організаційно-правову форму за КОПФГ "430. Комунальна організація (установа, заклад).

3.3.    Встановити, що:

а) Кременчуцька районна рада Полтавської області здійснює адміністративне управління юридичною особою "Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні», є стороною трудового контракту з керівником регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні», визначає місцерозташування юридичної особи «Регіональний ландшафтний парк» «Кременчуцькі плавні» і надає службове приміщення для офісу і ведення діяльності;

б) утримання юридичної особи "Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні» здійснюється за рахунок видатків з Кременчуцького районного бюджету та з інших джерел, які не заборонені законодавством України;

в)   фінансування заходів щодо регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні" здійснюється із джерел, які встановлені законодавством.

3.4.   Спеціально уповноваженим органом державного управління територією регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні" є Полтавська обласна державна адміністрація, яка може делегувати ці повноваження відповідному структурному підрозділу облдержадміністрації".

2.  Організацію виконання цього рішення покласти на Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, контроль - на постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Даний проект рішення не було винесено на розгляд сесії, мабуть все-таки ті, хто вважають себе безмежною владою, «трошки прислухалися» до думки людей, або ж зробили вигляд, що почули людей, з надією домогтися своїх меркантильних інтересів. В обласній раді не сприймають листів від громади Білецьківської сільської ради, демонструючи людям свою зверхність. Вони навіть не зрозуміли того, що  чотирнадцятою сесією сьомого скликання Білецьківської сільської ради від 13 квітня 2017 року  відмінено рішення восьмої сесії двадцять третього скликання Білецьківської сільської ради  від 09.09.1999 року «Про створення регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні»». Враховуючи прийняте рішення громада заявляє: про автоматичний вихід території Білецьківської сільської ради з РЛП .

На підтримку громади на даній сесії виступив депутат Полтавської обласної ради Чечель В.Ю. який зазначив, що наше питання є дуже болючим і потребує негайного вирішення. Чечель В.Ю. підтримав рішення громади Білецьківської сільської ради про вихід Білецьківських плавень з РЛП та запропонував іншим депутатам теж підтримати громаду. Але голова Полтавської обласної ради Біленький О.Ю зазначив, що питання які стосуються території Білецьківської сільської ради на даній сесії зовсім не розглядаються… і натякнув на те, що охорона сесійної зали повинна вигнати нас в спину зачинивши за нами двері. Цей «пан» мабуть так і не спустився з неба, щоб прочитати протокол зборів Білецьківської громади в якому зазначено, що громада Білецьківської сільської ради має право бути присутніми на всіх засіданнях обласних та районних сесій, щоб спостерігати, як представники територіальних громад, в тому числі і нас, представляють наші інтереси.

Громада Білецьківської сільської ради