БІЛЕЦЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с і л ь с ь к о г о    г о л о в и

від  23 квітня  2019 року                              №        83                    с. Білецьківка

Про  вивчення пропозиції щодо ініціювання

добровільного об’єднання територіальних

громад та її громадське обговорення

Розглянувши  звернення Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, викладене в листі №140/02-09 від 21.02.2019 року, на підставі ч. 2 ст. 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», п.20 ч. 4 ст. 42, ч.1 ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Постійній комісії з питань депутатської діяльності та органів місцевого самоврядування, депутатської етики  Білецьківської сільської ради вивчити пропозицію Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області щодо добровільного об’єднання Кам’янопотківської територіальної громади сіл  Кам’яні Потоки, Садки, Ройове, Чикалівка Кременчуцького району Полтавської області  з Білецьківською сільською територіальною громадою сіл Білецьківка, Чечелеве, Маламівка, Підгірне, Бурти, Новоселівка, Стара Білецьківка Кременчуцького району Полтавської області  у Кам’янопотоківську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Кам’яні Потоки та у дводенний строк подати відповідні пропозиції Білецьківській сільській раді.

2.  Винести на громадське обговорення питання підтримки вказаної  у пункті 1 цього  розпорядження пропозиції та провести відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням   тридцять шостої сесії сьомого скликання Білецьківської сільської ради  від 17.04.2019 року громадські слухання серед жителів Білецьківської сільської територіальної громади  провести  - о 13.00 год. 19 травня 2019 року в приміщенні Чечелевського сільського клубу  за адресою: вулиця Соборна 48-А с. Чечелеве;  та  о 13.00 год. 26 травня 2019 року в приміщенні  Білецьківського сільського будинку культури за адресою: вулиця Центральна 330 с.Білецьківка. Відповідальна особа секретар сільської ради Бутенко Ж. П.

3. Після отримання протоколу громадських слухань включити до порядку денного чергової сесії сільської ради сьомого скликання Білецьківської сільської ради питання про добровільне обְєднання Кам’янопотоківської сільської територіальної громади сіл Кам’яні Потоки, Садки, Ройове, Чикалівка Кременчуцького району Полтавської області  з Білецьківською сільською територіальною громадою сіл Білецьківка, Чечелеве, Маламівка, Підгірне, Бурти, Новоселівка, Стара Білецьківка Кременчуцького району Полтавської області  у Кам’янопотоківську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Кам’яні Потоки.

4. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                 А. В. Самойлюк

Переглянути оригінал