Робимо кроки до європейського майбутнього

Згідно Конституції України  освіта та медичне обслуговування в нашій державі є безкоштовними для людей. Нажаль, в період становлення держави на європейський шлях розвитку є труднощі при фінансуванні медичної та освітньої галузі. Але, не дивлячись ні на що, громада мобілізує всі свої сили на знаходження рішень для подолання труднощів, які виникають в життєвонеобхідних питаннях та до конструктивних зрушень у даних сферах.Адже  медицина та освіта - основа нашого життя і наша громада успішно знайшла собі однодумців з боку Кременчуцької районної ради та народного депутата Верховної Ради України Жеваго Костянтина Валентиновича, для якого є важливим, життєвонеобхідним давати дітям можливість перебувати в достойних умовах, комфортно навчатись та всесторонньо розвивати  свою особистість.

Так, ні для кого не секрет, що приміщення Білецьківського НВК вкрай застарілі і потребують колосальних, капітальних вкладень. Насамперед – низькофункціональна система опалювання, відсутність енергозбереження приміщень, що призводять до температурного режиму взимку від 7  - 12 0 С. Такі факти є  неприпустимими. І вже сьогодні наша громада   може повідомити про конструктивні зрушення у вирішенні даної проблеми. Білецьківська сільська рада спільно з  Кременчуцькою районною радою (голова Дрофа А.О.) та Біланівським ГЗК (генеральний директор Химич Ю.В.) відпрацювали і впроваджують в життя роботи по заміні 106 вікон в школі та дитячому підрозділі. При цьому якість вікон буде такою, що забезпечить максимальне теплозбереження приміщень всього навчально-виховного комплексу. Це є першим кроком до впровадження мети щодо покращення умов перебування дітей в НВК.

Наступним кроком спільних дій є вже виконаний проект на технічне переоснащення внутрішньої системи опалення в Білецьківському НВК в с. Білецьківка Кременчуцького району Полтавської області, кошти на який було виділено з бюджету сільської ради. що є одним з наступних заходів покращення температурного режиму і тим самим і покращення умов навчання дітей у Білецьківському НВК. Громада сіл Білецьківської сільської ради має надію на подальшу плідну співпрацю з Кременчуцькою районною радою та депутатом Верховної Ради України Жеваго К.В. для реалізації даного проекту та в подальшому наступних ефективних для розвитку громади проектів.