Білецьківська Рада

www.biletskivska-silrada.gov.ua

Оголошення

Білецьківська сільська рада інформує: «Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року з 17 липня 2019 року розпочинається оприлюднення детального плану території для розміщення сортувальної станції ТПВ та полігону ТПВ за межами населених пунктів (поблизу с. Підгірне) Білецьківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС».

Замовник: Білецьківська сільська рада

Переглянути мапу

Детальніше...

Білецьківська сільська рада інформує: «Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року з 17 липня 2019 року розпочинається оприлюднення детального плану території для розміщення сортувальної станції ТПВ та підприємства по переробці втор.сировини за межами населених пунктів (поблизу с. Білецьківка) Білецьківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС».

Замовник: Білецьківська сільська рада

Переглянути мапу

Детальніше...

Шановні жителі Білецьківської сільської ради!

19.02.2019 року 0 13.00 год в  центрі Культури та дозвілля с. Кам’яні Потоки відбудуться Громадські слухання Звіту з оцінки впливу на довкілля «Будівництво автомобільної дороги М-22 Полтава – Олександрія на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область». В даному документі зазначено, що існуючий напрямок дороги через м. Кременчук та суміщений залізнично-автомобільний мостовий перехід через р. Дніпро, яким ми всі користуємося, не буде розглядатися як перспектива на майбутнє, а отже, ремонтуватися теж не буде. Внаслідок будівництва нового мосту та нової дороги жителі сіл правобережної частини Кременчуцького району, а також жителі м. Кременчука повністю позбавляються можливості забезпечення життєдіяльності: вчасно потрапляти на роботу, навчання, до лікарні, до пологового будинку, дочекатися швидкої, протипожежної допомоги та інше…

Тому, просимо Вас обов’язково взяти участь у Громадських слуханнях 19.02.2019 року, що відбудуться в с. Кам’яні Потоки та висловити свою думку з даного питання.

Депутатський корпус

Оргкомітету Всеукраїнського

полуничного фестивалю - ярмарку

"Білецьківський край-полуничний рай"
________________________________

П.І.П.

________________________________
адреса, телефон

Звертаюсь до Вас з проханням прийняти участь у Всеукраїнському полуничному фестивалі - ярмарку,  який відбудеться 11 червня 2016 року  на території Білецьківської сільської ради за адресою с. Білецьківка Кременчуцького району Полтавської області з метою торгівлі екологічно – чистою домашньою господарською продукцією (надання розважальних послуг).

______________2016 р.                                                              Підпис

 

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗА 20 ДНІВ ДО ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС НА ГОСТИНУ-ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПОЛУНИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК

"Білецьківський край-полуничний рай" !

Буде весело ,смачно і корисно! Ви не пожалкуєте!

ПОЛУНИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК

Все більшого інтересу в Україні та і у всьому світі набуває формат відпочинку Staycation ("відпочинок вдома" ). Це пов"язано з погіршенням матеріального стану та із загостренням тероризму у світі. І все більше людей не можуть з фінансових причин або просто бояться їхати в далекі подорожі. Але (і що нас радує!) відпочинок в Україні ,сільський зелений туризм та агротуризм  все більше стає "модним" і користується попитом завдяки популяризації і розвитку цього виду відпочинку..

Ми, команда однодумців і фахівців, фанатів сільського зеленого туризму, маємо чималенький досвід роботи в даному напрямку. Це і щоденно-діючі міні-програми і тематичні фестивалі, майстер-класи, еко-пікніки,етносвята і обрядодії - одним словом - гостинність по-полтавськи!

Детальніше...

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії Білецьківської сільської ради «Про затвердження ставок земельного податку за користування землею на 2016 рік»

Виконавчий комітет Білецьківської  сільської ради Кременчуцького району, Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом розроблений регуляторний акт – проект рішення Білецьківської сільської ради «Про затвердження ставок земельного податку за користування землею на 2016 рік».

Детальніше...

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії Білецьківської сільської ради «Про встановлення ставки акцизного податку  на 2016 рік»

Виконавчий комітет Білецьківської сільської ради Кременчуцького району, Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом розроблений регуляторний акт – проект рішеня Білецьківської сільської ради «Про встановлення ставки акцизного податку  на 2016 рік».

Детальніше...

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії Білецьківської сільської ради «Про затвердження ставок орендної плати за землю на 2016 рік»

Виконавчий комітет Білецьківської  сільської ради Кременчуцького району, Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом розроблений регуляторний акт – проект рішення Білецьківської сільської «Про затвердження ставок орендної плати за землю на 2016 рік».

Детальніше...

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії Білецьківської сільської ради «Про місцеві податки і збори  на 2016 рік»

Виконавчий комітет Білецьківської сільської ради Кременчуцького району, Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом розроблений регуляторний акт – проекту рішеня Білецьківської сільської ради «Про місцеві податки і збори  на 2016 рік».

Детальніше...

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії Білецьківської  сільської ради «Про затвердження транспортного податку на 2016 р.»

Виконавчий комітет Білецьківської сільської ради Кременчуцького району, Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом розроблений регуляторний акт – проекти рішень Білецьківської сільської ради «Про затвердження транспортного податку на 2016 р.».

Детальніше...

Запрошуємо прийняти участь  всіх бажаючих.

25.04.2015 р. ( субота)  9-00 год. на території  заказника загальнодержавного значення Білецьківські плавні відбудеться суботник по прибиранню даної території.

 

Виконавчий комітет сільської ради