Висновок

до проектів регуляторних актів – рішення Білецьківської сільської ради

«Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору на  території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 р.»

Комісією з питань формування бюджету і фінансів  та соціального захисту громадян розглянуто проекти регуляторних актів – рішення Білецьківської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору на території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 рік» розробником яких є виконавчий комітет Білецьківської сільської ради.

Дані проекти регуляторних актів розроблені з дотриманням чинного законодавства в частині процедури розробки проектів регуляторних актів органами місцевого самоврядування.

Розробником оприлюднювалось повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів; підготовлено аналіз регуляторного впливу; оприлюднювалися проекти регуляторних актів із відповідним аналізом регуляторного впливу.

В аналізі регуляторного впливу визначено та проаналізовано проблему, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин. Обґрунтовано, чому проблема не може бути розв’язана за допомогою державних механізмів та запропонований строк чинності регуляторного акту. Визначені цілі державного регулювання, очікувані результати прийняття запропонованих регуляторних актів.

Зважаючи на викладене, проекти регуляторних актів відповідають вимогам ст. 4, 8, 9, 13, 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та можуть бути внесені на розгляд сесії Білецьківської  сільської ради для прийняття рішення про затвердження регуляторних  актів – рішення Білецьківської сільської ради « «Про місцеві податки та збори на 2020 рік»».

Сільський голова                                    А.В.Самойлюк