Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії Білецьківської сільської ради

«Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору на  території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 р.»

Виконавчий комітет Білецьківської сільської ради Кременчуцького району, Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом розроблений регуляторний акт – проекту рішення Білецьківської сільської ради   «Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору на території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 р».

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зауваження та пропозиції надсилати за адресою: 39760  вулиця Центральна, 231 с. Білецьківка, Кременчуцького району, Полтавської області, виконком сільської ради, та на електрону адресу Білецьківської сільської ради: Biletskivska2010@ukr.net та info@ biletskivska-silrada.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою.

Сільський голова                               Самойлюк А.В.