ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту Білецьківськох сільської ради «Про затвердження   ставок орендної плати за земельні ділянки на території Білецьківської сільської ради на 2020 рік».

Проект спрямований на забезпечення прозорості та гласності в процесі встановлення розміру ставок  орендної плати за земельні ділянки.

Згідно з процедурою регуляторної діяльності проект регуляторного акту «Про затвердження   ставок орендної плати за земельні ділянки на території Білецьківської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу буде опубліковано в наступному номері районної газети «Перемога» для публічного обговорення і отримання зауважень та пропозицій від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, установ.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу один місяць з дня опублікування проекту.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту на аналізу просимо надавати в письмовій формі:

Поштою за адресою: 39760, с. Білецьківка, вул. Центральна 231, Кременчуцького району Полтавської області, Білецьківська сільська рада ( тел. 75-87-86).

Факсом: 73-41-42

Електронною поштою: Biletskivska2010@ukr.net

З повним текстом проекту рішення Білецьківської сільської ради можна ознайомитись щоденно ( з 8.00-17.00, перерва з 12.00-12:45, крім вихідних) у приміщенні сільської ради за адресою: 39760, с. Білецьківка, вул. Центральна 231, Кременчуцького району Полтавської області ( тел. 73-41-31)

Сільський голова                              А.В.Самойлюк