Білецьківська Рада

www.biletskivska-silrada.gov.ua

Білецьківська сільська рада

Кременчуцького району Полтавської області

(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від   03.07.2019 року

Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору на  території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 р.

Детальніше...

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії Білецьківської сільської ради

«Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору на  території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 р.»

Виконавчий комітет Білецьківської сільської ради Кременчуцького району, Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом розроблений регуляторний акт – проекту рішення Білецьківської сільської ради   «Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору на території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 р».

Детальніше...

АНАЛІЗ
регуляторного впливу - проекту рішення
Білецьківської  сільської ради

«Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору

на  території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 р.»

Відповідно до  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 308 від 11.03.2004р.

Назва регуляторного акта: рішення  ___ сесії Білецьківської сільської ради 7-го скликання від ______ 2019 року «Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного зборуна  території Білецьківської сільської ради та встановлення ставок на 2020 р.»

Детальніше...

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту Білецьківськох сільської ради «Про затвердження   ставок орендної плати за земельні ділянки на території Білецьківської сільської ради на 2020 рік».

Проект спрямований на забезпечення прозорості та гласності в процесі встановлення розміру ставок  орендної плати за земельні ділянки.

Детальніше...

 Білецьківська сільська рада

Кременчуцького району Полтавської області

(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Від 03 липня 2019 року                                                                                                                с. Білецьківка

Про встановлення розміру ставок орендної плати

за земельні ділянки державної та комунальної власності

на території Білецьківської сільської ради

Кременчуцького району Полтавської області

Детальніше...

Еще статьи...